ru

Офіс компанії Kinstellar

Офіс компанії Kinstellar

03.11

2016

Офіс компанії Kinstellar

Юридична фірма Kinstellar створена в 2008 році на базі чотирьох східноєвропейських офісів однієї з провідних британських юридичних фірм Linklaters. З тих пір керівництво відкрило ще 5 представництв у Белграді, Стамбулі, Алма-Аті, Софії та Києві.

Компанія Kinstellar консультує провідних інвесторів у країнах Європи і Центральної Азії. Репутація компанії, якість послуг, технічна досконалість і цілісність говорить сама за себе.

Маючи офіси у дев’яти країнах та понад 200 досвідчених юристів, компанія працює з найрізноманітнішими регіональними ринками, реально мінімізуючи ризики для своїх клієнтів.  

В 2016 році авторитетне видання The Lawyer назвало Kinstellar юридичною фірмою року в Центральній Європі. 

Клієнтами фірми є провідні міжнародні та регіональні корпорації, банки, фінансові інститути, державні органи, багатосторонні установи та міжнародні юридичні фірми з клієнтами, які вимагають високої якості юридичної допомоги в окремих юрисдикціях. Kinstellar працює з найбільш важливими і складними завданнями для клієнтів в різних галузях і секторах бізнесу.
Якість, послідовність і незалежність компанії не має собі рівних на наших ринках.

Київський офіс, що знаходиться в ТРЦ Гулівер, запущений в 2016 році командою висококваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи над великими угодами в різних секторах бізнесу України.

 

В роботі над оснащенням київського офісу нами виконано проект електроживлення, освітлення, структурованої кабельної системисистем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом),а також системи охоронної сигналізації.

 

Офіс в Києві є інтегрованою частиною регіонального охоплення Kinstellar і забезпечує постійне обслуговування клієнтів в ключових спеціалізаціях компанії. Київська команда Kinstellar сильна в галузі вирішення спорів корпоративного права, M&A, банківської справи та фінансів.

 

Наша компанія Advansys очікує, що в такий динамічний та мінливий час для України київський офіс Kinstellar підвищить конкуренцію та, як наслідок, якість послуг на ринку юридичного бізнесу нашої держави.

 

  • 24.06

    2016

    Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции. Хорошее качество воздуха и благоприятный микроклимат оказывает непосредственное влияние на...

  • 08.10

    2014

    Израильский стартап, основанный в городе Ришон ле-Ционе, создал портативное устройство, которое может в буквальном смысле производить питьевую воду из воздуха.

Все новости