ru

Офіс компанії Текстиль Контакт

Офіс компанії Текстиль Контакт

15.02

2017

Офіс компанії Текстиль Контакт

З чого починається вишукана сукня, розкішні гардини на вікнах, тепле зимове пальто? Абсолютно вірно, з вибору матеріалу для пошиття того чи іншого виробу! До цього етапу треба підходити з великою відповідальністю, адже саме матеріал продиктує наступні етапи пошиття і, зрештою, є основною майбутнього результату. Група компаній «Текстиль-Контакт» пропонує широкий асортимент із 30 000 найменувань тканин з більш, ніж 20 країн світу.

«Текстиль-Контакт» - провідний національний оператор з продажу тканин і матеріалів легкої промисловості, компанія почала свій розвиток у 1995 році і з того часу щорічно обслуговує 140 000 роздрібних  покупців і більше 10 000 оптових клієнтів.  «Текстиль-Контакт» пропонує величезний вибір текстилю: трикотажні полотна, декоративні тканини та вироби, штучне та натуральне хутро, тканини для одягу, пряжу і волокно. Компанія цінує свою репутацію, тож всі тканини проходять ретельну перевірку та сертифікацію. 

Магазини компанії розташовані по всій Україні, окрім того, для швидкого та зручного доступу до широкого асортименту товарів був створений Інтернет-магазин. Всі товари, які вказані на сторінках сайту, є в наявності на складі, тож клієнтам не варто турбуватися щодо доставки в будь-яку точку України. Головним кредом компанії є орієнтованість на клієнта та співвідношення ціни і якості.  В магазинах чи на сайті спеціалісти гарантують відмінне обслуговування та найбільш вигідні умови покупки.


Новий офіс Текстиль-Контакт

Для підвищення рівня сервісу, розширення клієнтської мережі та  асортименту товарів компанія «Текстиль-Контакт» оновила свій комфортний офіс по вулиці Івана Миколайчука, 3А. У життя проект втілювала наша компанія Advansys. Після плідної праці нам вдалось успішно впровадити провідні інженерні рішення на площі 1000 квадратних метрів.  Наша команда висококваліфікованих спеціалістів виконала проектування та монтаж інженерної інфраструктури для офісу, а саме: систем електроживлення та електроосвітлення, структурованої кабельної мережі, комплексів систем вентиляції та кондиціювання повітря.

Всі роботи були проведені з урахуванням сучасних інженерних тенденцій, використанням інновацій та комплексів для забезпечення вищої енергоефективності роботи офісу шляхом зменшенням споживання енергоресурсів. Також робітники компанії Advansys приділили неабияку увагу створенню зручних умов для працівників офісу, щоб всі поставлені завдання виконувалися швидко та  якісно.

З групою компаній «Текстиль-Контакт» наша команда працює вже досить тривалий час, тому ми рекомендуємо підприємство, як надійного і високопрофесійного партнера. Бажаємо Вам процвітання та сподіваємось на подальшу співпрацю.

  • 08.10

    2014

    Израильский стартап, основанный в городе Ришон ле-Ционе, создал портативное устройство, которое может в буквальном смысле производить питьевую воду из воздуха.

  • 15.02

    2015

    Водопроводные трубы - как источник электричества. Дома жителей Портленда, штат Орегон, США, теперь частинчно питаются электроэнергией от питьевой воды. Новая система генерирования электричества из воды

Все новости