ru

Офіс компанії EGLO

Офіс компанії EGLO

07.11

2016

Офіс компанії EGLO

«EGLO» – міжнародний постачальник декоративних світлових рішень для житлових приміщень, компанія заснована в Тіролі(Австрія) і на сьогоднішній день представлена у всіх країнах світу.

«Егло Україна» реалізує рішення освітлення дитячої, ванної кімнати, кухні, спальні, гостьового простору та освітлення вулиці. Продукція підприємства однаково якісно працює як у приміщенні так і на вулиці, дозволяє зонувати простір, розставити акценти чи навпаки — створити приємну, гармонійну атмосферу.

Завдяки постійному прагненню до інновацій та новинок у виробництві та дизайні, продукція «EGLO» має широкий попит серед різних покупців та постійно завойовує нові ринки збуту.

За останні 40 років компанія значно підсилила свої позиції, як виробника приладів інтер'єрного освітлення і стала одним з головних гравців на міжнародному ринку: у 2012 році було продано більше 15 мільйонів світильників в більш ніж 50 країнах на всіх континентах, а вже в 2015 у підприємства було придбано більш ніж 18 млн. ламп різних видів — світильники «EGLO» популярні у 132 країнах на 5 континентах.

Поряд з основним напрямком роботи компанія позиціонує себе як виробник ексклюзивних меблів. Продумані комбінації допоможуть отримати дійсно ефектні рішення в дизайні житлової площі.

На всі світильники «Егло Україна» діє гарантія, середній термін служби складає близько 15 років, а технічна експертиза гарантує безпечність продукції компанії, адже кожен світильник від «EGLO» проходить багатоступеневу систему контролю.

Команда Advansys в першу чергу рекомендує «Егло Україна»  як компанію з оригінальними рішеннями, які допомагають в повсякденному житті. Зручність використання та надійність світильників компанії дійсно вражає!

Підприємство активно підтримує зворотній зв'язок із клієнтами та партнерами, завдяки чому створюється дійсно конкурентоспроможна та високоякісна продукція.

Монтаж інженерії в офісі Eglo

В процесі роботи над  офісним приміщенням «Егло Україна» компанія Advansys виконала  проектування та монтаж системи електропостачання та освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю і управління доступом).

У фірмовому магазині світла та декору «Егло Україна» на бульварі Лепсе, 6, який знаходиться в офісно-житловому комплексі L-квартал, представлений широкий асортимент товару, серед якого можна придбати: класичні світильники, сучасні люстри, настільні лампи, торшери, споти, настінно-стельові світильники, точкові світильники, торшери, вуличні світильники, світлодіодні стрічки, галогенові, напівпровідникові та звичайні лампочки.

В першу чергу ми намагалися втілити в проект енергоефективні рішення, які дозволять співробітникам споживати меншу кількість енергоресурсів та почувати себе максимально комфортно в роботі над найскладнішими та цікавими проектами замовників.  

Нагадуємо, що Advansys виконує проектування та монтаж енергоефективної інженерії для житлової та комерційної нерухомості. Переглянути всі новини компанії можна тут. Ознайомитись з подібними реалізованими проектами можна тут

 

Доречі, компанія Advansys виступає офіційним дистрибьютером обладнання Eglo в Україні!

  • 03.09

    2014

    Рынок солнечной энергетики Рынок инсталляций солнечных электростанций в Украине Старт активному развитию внутреннего рынка инсталляций СЭС был дан в конце 2008 года с принятием в Украине на законодательном уровне «зеленых» тарифов.

  • 09.12

    2014

    Новые исследования показывают, что энергетическая система на основе полностью возобновляемых видов энергии будут экономически жизнеспособными в будущем.

Все новости