ru

Офіс компанії BIC

Офіс компанії BIC

28.10

2016

Офіс компанії BIC

"BIC"всесвітньо відома французька компанія, що займається виробництвом одноразових предметів - кулькових ручок, бритв, запальничок.

Свого часу саме власні кулькові ручки BIC «Cristal Pen» зумовили появу конкурентного канцелярського бізнесу. Невибагливий дизайн, надійність і дешевизна сприяли комерційному успіху фірми на європейському ринку.

 

Зараз "BIC" є світовим лідером в канцелярії, запальничках, і бритвах. За більш ніж 50 річну історію, "BIC" "пишається традиціями повсюдного забезпечення споживачів високоякісними та в першу чергу доступними товарами. Завдяки цьому непорушному принципу, "BIC" став одним із найбільш відомих брендів світу. Продукція продається більш ніж в 160 країнах по всьому світу.

В Україні компанія "BIC" працює з 2005 року.

Наша компанія Advansys долучилась до реалізації нового офісу "BIC" у Києві, за адресою вул.Верхній Вал, 10. В приміщенні площею близько 1000 кв.м. нами було виконано проектування та монтаж системи електропостачання, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом), а також системи мультимедіа.

Щоденна робота «BIC» є результатом використання високотехнологічного обладнання, інтегрованих процесів виробництва, залучення добре навчених співробітників та застосування жорсткої системи контролю якості.

 


Ми пишаємося співпрацею з таким іменитим брендом, і бажаємо керівництву "BIC" розширення та підкорення нових ринків України.

Якщо Ви зацікавились подібними проектами,наша компанія Advansys може ознайомити Вас з можливістю реалізації комплексних інженерних систем "під ключ" для Вашого офісу.

  • 08.10

    2014

    Израильский стартап, основанный в городе Ришон ле-Ционе, создал портативное устройство, которое может в буквальном смысле производить питьевую воду из воздуха.

  • 15.10

    2014

    На стройке Dean 461 в центре Бруклина не слышно крика бригадира, нет ни визга пилы, ни стука молотка. Все, что слышно - это звук движения стрелы крана, опускающую один за другим блоки, визуально напоминающие трейлеры. На самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами. Но на самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами.

Все новости