ru

Будівництво автосалону "АВТ Баварія"

Будівництво автосалону

23.02

2017

Будівництво автосалону "АВТ Баварія"

Шановні партнери, дорогі друзі!


Раді повідомити, що наша компанія Advansys завершує облаштування інженерних мереж  для найбільшого автоцентру «АВТ Баварія» у Східній Європі.

Нами виконано наступні роботи: 

 • комплекс внутрішньої електрики (електроживлення та електроосвітлення); 
 • внутрішньомайданчикові електричні мережі (розгалужена система кабельних трас з встановленням ревізійних колодязів);
 • система гарантованого електроживлення з використанням якісного обладнання для генерації резервного електроживлення;
 • структурована кабельна мережа, що інтегрує в собі всі слабкострумові системи (відеоспостереження, озвучування та відеовідображення);
 • система безпеки (відеонагляд, контроль та управління доступом, охоронна сигналізація);
 • система автоматизації ти диспетчеризації забезпечують максимальний рівень контролю та управління інженерними системами для комфортної роботи на об’єкті;
 • окрім цього, наші системи враховують максимально енергоефективні рішення та інноваційні системи з енергозбереження

  Під чітким управлінням процессу будівництва від міжнародної компанії Дельта Україна, роботи виконуються в погоджені терміни та готуються до завершення.

     Хочеться відмітити злагоджену роботу всієї команди участників проекту:

      АВТ Баварія - замовник;

  Дельта Проектконсалт Україна - управління проектом;

      АБМ - загальнобудівельні роботи;

7Ci - внутрішньо-будівельні роботи;

Фіттіг - протипожежні системи;

ПМК - системи ВК та вентиляції.

     Відкриття планується найближчим часом.

Новий автоцентр виконуватиме функції повноцінного імпортерського комплексу, в якому будуть знаходитися автосалони BMW, MINI та BMW Motorrad, майстерня  по ремонту кузовів і фарбування, разом з необхідними допоміжними приміщеннями, склад запасних частин, BMW Premium Selection, та навчальний центр BMW і MINI.
Крім того, в проекті передбачена можливість продажу та сервісу електромобілів BMW i. Очікується, що на території автоцентру буде встановлена зарядна станція, яка демонструватиме процес зарядки акумуляторів електромобіля.

Варто зазначити, що компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України, в 2017 року відзначатиме досить визначну дату - 20 років роботи на автомобільному ринку України. Цикл роботи «АВТ Баварія» щорічно вдосконалюється, про що свідчать безліч престижних національних відзнак і визнання компанії однією з найкращих в регіоні Центральної та Східної Європи.

Новий імпортерський центр «АВТ Баварія» має стати справжнім «серцем» у інфраструктурі концерну BMW як в Україні, так і в Східній Європі. Наша компанія Advansys підтверджує, що проектна документація комплексу відповідає діючим українським та  європейським нормам будівництва, а висока якість монтажних робіт забезпечить довгі роки експлуатації об’єкту.
Це дійсно чудовий проект, який забезпечить нові робочі місця та податки до державного бюджету.

 • 12.08

  2014

  Технология производства дисплеев не стоит на месте. Каждый год данная сфера преподносит новые открытия и новинки, которы еще совсем недавно были из области научной фантастики. Еще вчера о гибких мониторах можно было только мечтать, а сегодня – это уже реальная продукция, запускаемая в массовое производство

 • 24.06

  2016

  Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции. Хорошее качество воздуха и благоприятный микроклимат оказывает непосредственное влияние на...

Все новости