ru

Акредитація від ДК "Укроборонпром"

Акредитація від ДК

19.10

2016

Акредитація від ДК "Укроборонпром"

В 2016 році наша компанія Advansys отримала акредитацію від ДК “Укроборонпром”. Це досить знакова для нашої організації подія, адже поставку обладнання та надання послуг для оборонної промисловості мають право лише підприємства, які пройшли попередню акредитацію згідно відповідного Регламенту.

Одним з перших підприємств оборонки, з яким компанія Advansys співпрацювала по питанню модернізації інженерних систем безпеки об’єкту, став ДП"Житомирський Бронетанковий Завод".
На сьогоднішній день, підприємство є провідною структурою в Україні, що здійснює капітальний ремонт та модернізацію гусеничної бойової техніки (бойові машини десанту та піхоти), здійснює ліцензоване виробництво сучасних бойових модулів для БМП та планує відкриття нового напрямку діяльності — капітальний ремонт та складальне виробництво колісних бойових машин (зокрема, бронетранспортерів). Варто зазначити,що в жовтні 2016 року завод відзначає 73-ю річницю з дня заснування.

11-14 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі пройшла XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека – 2016”. На стенді державного підприємства "Житомирський бронетанковий завод" був представлений бойовий модуль “Дуплет”, який дозволяє вдвічі збільшити щільність вогню, створивши справжню завісу із 30-мм снарядів. 

За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. Також підприємство представило високотехнологічні та надійні розробки спеціалістів заводу, які дозволяють підвищити ефективність використання вітчизняної військової техніки в бою. 

 

 

Команда Advansys пишається відданою працею державного підприємства та бажає розширення виробництва та асортименту продукції задля миру в країні!  

  • 12.08

    2014

    Технология производства дисплеев не стоит на месте. Каждый год данная сфера преподносит новые открытия и новинки, которы еще совсем недавно были из области научной фантастики. Еще вчера о гибких мониторах можно было только мечтать, а сегодня – это уже реальная продукция, запускаемая в массовое производство

  • 15.07

    2015

    В Японии запущены две плавающие солнечные мега-электростанции. В конце марта компания Kyocera TCL Solar завершила строительство двух электростанций в Nishihira Pond и Higashihira Pond in Kato City. Электростанции способны генерировать 3 300 Мват электроэнергии в год. Данной мощности достаточно для обеспечения электричеством более 920 домов. Солнечная станция содержит около 11 000 солнечных панелей общей мощностью около 2,9 МВат.

Все новости