ru

FC "Advansys" проходить в плей-офф турніру Football Seasons

FC

17.02

2017

FC "Advansys" проходить в плей-офф турніру Football Seasons

Команда FC "Advansys" вийшла в плей-офф ліги В турніру з футзалу Football Seasons .
Після тріумфальної відкриття сезону з Billa UA, команда продовжила  перемоги в поєдинку з Secur та позитивним результатом з The Burger.

 

Напружений графік новорічних свят дав про себе знати, і на початку нового року втома далась взнаки на важливих матчах з Deloitte та Football Seasons. Особливо важкою була гра з лідером турнірної таблиці - командою Хілті Україна. Не поступаючись у самовіддачі, наші хлопці демонстрували пристойну техніку, високі швидкості в атаках та винахідливі комбінації, які частенько закінчувались гострими моментами біля воріт суперників.

Суперники були досить сильними, боротьба рівною, але результат команду не влаштовував.
На жаль, в таких випадках більше нічого не залишається робити крім як працювати над помилками і намагатися виправляти ситуацію вже в наступних поєдинках.
Груповий етап закінчився феєричним поєдинком з командою РПЛ, в якому наша команда здобула важливу перемогу з рахунком 7:3. Ще в першому таймі стало зрозуміло, що ніхто не збирається поступатися, тому після перерви наші футболісти виклались на повну, залишивши на полі усі сили, а на табло пристойний рахунок. Навіть досить груба гра на полі не завадила отримати позитивний результат.

Загалом в груповому етапі турніру наша команда не боялася експериментувати, шукати «свою» гру. Тактичні схеми, які використовувались в матчах постійно вдосконалюються, тому в майбутньому варто чекати як мінімум видовищної та красивої гри. Нічого неможливого в сучасному світі не існує, тому якщо присутня мотивація, відповідальна робота на результат, згуртований колектив - немає таких вершин, яких би команда не могла досягнути. Уникнути криз неможливо, але довжина таких періодів цілком піддається управлінню, чим активно скористається і наша збірна. FC "Advansys" завжди думає тільки про перемогу, гравці налаштовані лише на позитивний результат.

Першим суперником після групового етапу турніру стане KAN Development - сильна і небезпечна команда. Хлопці провели чудові матчі вже в цьому році і досягли успіхів. Але наші футболісти добре працювали на тренуваннях, готуючись до цього поєдинку. Тому в неділю ми вийдемо на поле і постараємося показати нашу кращу гру.

Запрошуємо усіх  бажаючих повболівати на перший матч плей-офф з командою KAN Development, який відбудеться 19 лютого в СК Меридіан.

  • 09.12

    2014

    Новые исследования показывают, что энергетическая система на основе полностью возобновляемых видов энергии будут экономически жизнеспособными в будущем.

  • 03.09

    2014

    Рынок солнечной энергетики Рынок инсталляций солнечных электростанций в Украине Старт активному развитию внутреннего рынка инсталляций СЭС был дан в конце 2008 года с принятием в Украине на законодательном уровне «зеленых» тарифов.

Все новости