ru

BIM проектування - технології сьогодення

 BIM проектування - технології сьогодення

21.07

2017

BIM проектування - технології сьогодення

 

В умовах зростання технологічної конкурентоспроможності підприємств нашої країни, вкрай важливою залишається потреба використання інноваційних методів та засобів вирішення щоденних задач проектування в галузі архітектури та будівництва. 

Однією з популярних інноваційних технологій являється 3D проектування, що дає змогу значно підвищити якість та ефективність будівництва.

 

По суті, BIM (Building Information Model) – це інформаційна модель будівлі, яка включає в себе комплекс усіх інженерних, архітектурних, технологічних, та ін. рішень, які так чи інакше пов’язані між собою.  Головний принцип роботи над об’єктом з використанням BIM проектування передбачає спільну роботу усієї команди над одним і тим же файлом у тривимірному вигляді. Завдяки цій технології, кожне нове рішення чи правка одразу ж оновлюються на робочих комп’ютерах усієї команди. Це дозволяє зосередитись на творчому процесі та не переживати про проблеми з передачею чи зберіганням даних.

Основними перевагами при застосуванні BIM для замовника є:

 • якісний прорахунок енергоспоживання об’єкту;
 • можливість симуляції всього життєвого циклу будівлі, що дасть змогу відкоригувати слабкі місця проекту;
 • точний підрахунок вартості кошторису будівництва; 
 • врахування існуючої інфраструктури та природніх умов території;
 • оптимізація кількості людських та технічних ресурсів необхідних для будівництва.

 

BIM проектування - технології сьогодення

Окрім значної вигоди замовнику, технологія BIM має високу цінність для будівельних та архітектурних компаній. Вона дозволяє отримати новий рівень контролю якості цілого комплексу важливих показників, які в майбутньому вплинуть на експлуатаційні показники. Як показує практика в проектах з BIM проектуванням, показник операційних процесів інженерних департаментів зростає до 20-25%.

Дійсно, витрачається менше часу на комунікації між учасниками проекту, підрядниками, заощаджуються фінансові кошти та мінімізуються ризики помилки чи невідповідності у роботах окремих департаментів ще до початку монтажних робіт.

Останнім часом українські компанії приділяють все більше уваги сучасним технологіям 3D проектування.

Зокрема, Advansys має досвід 3D проектування, а нещодавно 10 провідних інженерів компанії пройшли повний курс BIM проектування на основі Revit. Для досягнення найкращих результатів компанія Advansys постійно вдосконалює професійні навички та намагається пропонувати сучасні та ефективні рішення. Advansys запрошує замовників та партнерів приєднуватись до використання сучасних технологій проектування в будівництві для створення якісних сучасних об’єктів. 

 • 03.09

  2014

  Рынок солнечной энергетики Рынок инсталляций солнечных электростанций в Украине Старт активному развитию внутреннего рынка инсталляций СЭС был дан в конце 2008 года с принятием в Украине на законодательном уровне «зеленых» тарифов.

 • 06.10

  2014

  Что вы знаете о технологии транспортировки в будущем? Когда люди думают о поездах в прошлом веке они вспоминают поезд, который использовал уголь для генерации энергии пара. Такого рода поезда, использующие большие объемы угля, приводил к истощению залежи ископаемого топлива.

Все новости