ru

"РГК" Контакт Центр

23.04

2017

"РГК" Контакт Центр

 «Регіональна Газова Компанія» заснована в 2010 році провідними українськими газорозподільними компаніями, які об’єднались задля покращення сервісу та вирішення щоденних побутових проблем для кінцевого споживача. Вже у 2017 році  підприємства-партнери «РГК» забезпечують потребу у блакитному паливі для більше ніж 8 млн українських сімей та 60 тис. промислових підприємств та організацій.

 

Бренд «РГК» дотримується єдиного фірмового стилю для оформлення своїх офісів, транспортних засобів, робочої уніформи, сувенірної продукції та робочої документації.

 «Регіональна Газова Компанія» - це висока якість обслуговування, міжнародні стандарти, та цілковита безпека в газорозподільчому секторі.

Роботу «РГК» відрізняє високий рівень автоматизації та логіки бізнес-процесів. Статут та регламент роботи компанії ґрунтуються на міжнародному досвіді, є прозорими та ефективними в повсякденному управлінні.
За роки роботи підприємство покращило та модернізувало інфраструктуру для зв’язку між різними газовими службами та споживачами. Компанія приймає участь у встановленні телеметричних комплексів, які дозволяють дистанційно здійснювати зняття та подальшу передачу даних на газорозподільні пункти. Така технологія дозволяє вчасно виявляти та локалізувати аварії та нештатні ситуації.
Відкриття регіональних контакт-центрів дозволяє щоденно полегшити вирішення проблем споживачів, покращити обслуговування та забезпечити своєчасне надання послуг газовими службами. Лише в листопаді 2016 року оператори контакт центру «РГК» опрацювали 1 мільйон звернень, а це в середньому майже 34 тисячі дзвінків на добу.

 

Новий офіс "РГК" Контакт-Центр

Компанією Advansys виконано комплекс будівельно-монтажних робіт, включаючи вентиляцію, кондиціювання, електроживлення, СКС та мультимедіа. Всі роботи по проекту закінчені в 2017 році.
Ми впевнені, що реалізовані рішення для цього об’єкту забезпечать комфортні умови праці для досягнення найкращих результатів співробітників контакт-центру «РГК».

 

 

Цікаві статті від «РГК»:

  • 15.10

    2014

    На стройке Dean 461 в центре Бруклина не слышно крика бригадира, нет ни визга пилы, ни стука молотка. Все, что слышно - это звук движения стрелы крана, опускающую один за другим блоки, визуально напоминающие трейлеры. На самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами. Но на самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами.

  • 06.10

    2014

    Что вы знаете о технологии транспортировки в будущем? Когда люди думают о поездах в прошлом веке они вспоминают поезд, который использовал уголь для генерации энергии пара. Такого рода поезда, использующие большие объемы угля, приводил к истощению залежи ископаемого топлива.

Все новости