ru

"РГК" Контакт Центр

23.04

2017

"РГК" Контакт Центр

 «Регіональна Газова Компанія» заснована в 2010 році провідними українськими газорозподільними компаніями, які об’єднались задля покращення сервісу та вирішення щоденних побутових проблем для кінцевого споживача. Вже у 2017 році  підприємства-партнери «РГК» забезпечують потребу у блакитному паливі для більше ніж 8 млн українських сімей та 60 тис. промислових підприємств та організацій.

 

Бренд «РГК» дотримується єдиного фірмового стилю для оформлення своїх офісів, транспортних засобів, робочої уніформи, сувенірної продукції та робочої документації.

 «Регіональна Газова Компанія» - це висока якість обслуговування, міжнародні стандарти, та цілковита безпека в газорозподільчому секторі.

Роботу «РГК» відрізняє високий рівень автоматизації та логіки бізнес-процесів. Статут та регламент роботи компанії ґрунтуються на міжнародному досвіді, є прозорими та ефективними в повсякденному управлінні.
За роки роботи підприємство покращило та модернізувало інфраструктуру для зв’язку між різними газовими службами та споживачами. Компанія приймає участь у встановленні телеметричних комплексів, які дозволяють дистанційно здійснювати зняття та подальшу передачу даних на газорозподільні пункти. Така технологія дозволяє вчасно виявляти та локалізувати аварії та нештатні ситуації.
Відкриття регіональних контакт-центрів дозволяє щоденно полегшити вирішення проблем споживачів, покращити обслуговування та забезпечити своєчасне надання послуг газовими службами. Лише в листопаді 2016 року оператори контакт центру «РГК» опрацювали 1 мільйон звернень, а це в середньому майже 34 тисячі дзвінків на добу.

 

Новий офіс "РГК" Контакт-Центр

Компанією Advansys виконано комплекс будівельно-монтажних робіт, включаючи вентиляцію, кондиціювання, електроживлення, СКС та мультимедіа. Всі роботи по проекту закінчені в 2017 році.
Ми впевнені, що реалізовані рішення для цього об’єкту забезпечать комфортні умови праці для досягнення найкращих результатів співробітників контакт-центру «РГК».

 

 

Цікаві статті від «РГК»:

  • 09.12

    2014

    Новые исследования показывают, что энергетическая система на основе полностью возобновляемых видов энергии будут экономически жизнеспособными в будущем.

  • 15.07

    2015

    В Японии запущены две плавающие солнечные мега-электростанции. В конце марта компания Kyocera TCL Solar завершила строительство двух электростанций в Nishihira Pond и Higashihira Pond in Kato City. Электростанции способны генерировать 3 300 Мват электроэнергии в год. Данной мощности достаточно для обеспечения электричеством более 920 домов. Солнечная станция содержит около 11 000 солнечных панелей общей мощностью около 2,9 МВат.

Все новости