ru

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

09.12

2016

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

 

Volvo Group — заснована у 1927 році. У ній працюють більше 100,000 співробітників у світі. Виробничі потужності знаходяться у 19 країнах світу, а продукція експортується до більш ніж 190 країн. Штаб-квартира розташована у Готенбурзі, Швеція.

 

Вольво Україна– офійне представництво Volvo Trucks, Volvo CE, Volvo Penta. Компанія продає та надає в лізинг грузові автомобілі Volvo, надає послуги по сервісному обслуговуванню та ремонту грузових автомобілів Volvo, поставляє автомобільні запчастини; здійснює продаж спеціальної техніки.

Реконструкція системи освітлення 

Нещодавно нашою компанією Advansys було проведено модернізацію системи внутрішнього освітлення станції технічного обслуговування Volvo Trucks, в зв’язку з недоцільним використанням застарілих та недостатньо ефективних моделей світильників.

Також було модернізовано освітлення в зоні мийки вантажних автомобілів, які не витримували навантаження зі сторони хімічного середовища та не давали потрібну якість освітлення.

Нашими інженерами було підібрано світильники в алюмінієвому корпусі, з полірованими алюмінієвими відблискувачами, які мають термостійке силікатне скло, стійке до хімічного середовища ,з використанням ламп типу Т5. Ці показники збільшують коефіцієнт корисної дії світильників на 20% відносно типових люмінесцентних. Замовнику було надано світлотехнічний розрахунок освітленості ,який довів, що використання даного типу світильників не тільки економить спожиту енергію, а ще й збільшує рівень освітлення, що є ключовим фактором при роботі працівників станції.

На сьогоднішній день лампа Т5 є дійсно енергоефективним джерелом світла. Продуктивність такого джерела дорівнює 87,5 Люмен/Вт, а термін служби не менше 30 000 годин.

Advansys запроваджує виключно енергоефективні інженерні рішення, в тому числі і в системах освітлення. Отримати консультацію ви можете в розділі Контакти та через форму "Задати питання".

  • 06.07

    2014

    Каждый сотрудник рано или поздно задает себе вопрос, в чем состоит секрет успеха. Почему одна команда успешна, а другая ищет пути выживания. Почему одна компания является лидером в своей отрасли, а другая – аутсайдером? Конечно, четкой формулы успешности не сущствует, но должны быть главные аспекты, непосредственно влияющие на развитие компании. Именно, исследованием этого вопроса и занялись сотрудники компании...

  • 01.10

    2014

    Люди давно строят искусственные плотины, чтобы заставить реки крутить турбины и вырабатывать энергию. Британский проект предусматривает строительство плотины, которая перекроет не русло реки, а морскую лагуну, что заставит вырабатывать электричество приливные волны.

Все новости