ru

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

09.12

2016

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

 

Volvo Group — заснована у 1927 році. У ній працюють більше 100,000 співробітників у світі. Виробничі потужності знаходяться у 19 країнах світу, а продукція експортується до більш ніж 190 країн. Штаб-квартира розташована у Готенбурзі, Швеція.

 

Вольво Україна– офійне представництво Volvo Trucks, Volvo CE, Volvo Penta. Компанія продає та надає в лізинг грузові автомобілі Volvo, надає послуги по сервісному обслуговуванню та ремонту грузових автомобілів Volvo, поставляє автомобільні запчастини; здійснює продаж спеціальної техніки.

Реконструкція системи освітлення 

Нещодавно нашою компанією Advansys було проведено модернізацію системи внутрішнього освітлення станції технічного обслуговування Volvo Trucks, в зв’язку з недоцільним використанням застарілих та недостатньо ефективних моделей світильників.

Також було модернізовано освітлення в зоні мийки вантажних автомобілів, які не витримували навантаження зі сторони хімічного середовища та не давали потрібну якість освітлення.

Нашими інженерами було підібрано світильники в алюмінієвому корпусі, з полірованими алюмінієвими відблискувачами, які мають термостійке силікатне скло, стійке до хімічного середовища ,з використанням ламп типу Т5. Ці показники збільшують коефіцієнт корисної дії світильників на 20% відносно типових люмінесцентних. Замовнику було надано світлотехнічний розрахунок освітленості ,який довів, що використання даного типу світильників не тільки економить спожиту енергію, а ще й збільшує рівень освітлення, що є ключовим фактором при роботі працівників станції.

На сьогоднішній день лампа Т5 є дійсно енергоефективним джерелом світла. Продуктивність такого джерела дорівнює 87,5 Люмен/Вт, а термін служби не менше 30 000 годин.

Advansys запроваджує виключно енергоефективні інженерні рішення, в тому числі і в системах освітлення. Отримати консультацію ви можете в розділі Контакти та через форму "Задати питання".

  • 12.08

    2014

    Технология производства дисплеев не стоит на месте. Каждый год данная сфера преподносит новые открытия и новинки, которы еще совсем недавно были из области научной фантастики. Еще вчера о гибких мониторах можно было только мечтать, а сегодня – это уже реальная продукция, запускаемая в массовое производство

  • 24.06

    2016

    Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции. Хорошее качество воздуха и благоприятный микроклимат оказывает непосредственное влияние на...

Все новости