ru

ЖК L-квартал. Квартал успішних людей.

ЖК L-квартал. Квартал успішних людей.

15.12

2016

ЖК L-квартал. Квартал успішних людей.

Житловий комплекс «L-Квартал» розташований в Солом'янському районі м. Києва на бульварі Вацлава Гавела, 6-ж.

ЖК «L-Квартал» позиціонується забудовником як квартал успішних людей. Саме успішні люди високо цінують якість нерухомості та надійність девелопера, які гарантує європейський партнер і генеральний підрядник «L-Квартал», компанія «Єврокон Україна». Маючи бездоганну репутацію на ринку нерухомості і багато успішно реалізованих проектів як в Україні, так і в Європі, «Єврокон Україна» є свого роду знаком якості житлового комплексу «L-Квартал».

При будівництві житлового комплексу «L-Квартал» забудовник насамперед орієнтувався на інтереси клієнта, його комфорт і безпеку.

Нещодавно наша команда повністю завершила монтаж та пусконалагоджувальні роботи для ЖК «L-Квартал». Компанією Advansys виконані роботи по проектуванню та монтажу систем електроживлення, структурованої кабельної системи, внутрішньобудинкового та зовнішнього освітлення, відеоспостереження, контролю та управління доступом, домофонної системи. 

Особливу увагу при роботі над комплексом було приділено системам безпеки. З метою посилення безпеки, в кожному парадному передбачені місця для консьєржів і електронні замки.
При розробці проекту наші інженери враховували всі особливості території, для забезпечення повного охоплення периметру комплексу. При проектуванні систем ми досягли максимально вигідних кутів огляду для систем відеоспостереження, а зони контролю включають місця для дитячих ігор, автомобільну стоянку, всі зовнішні під’їзди в комплекс, тощо. 

Робота над внутрішнім та зовнішнім освітленням комплексу вже традиційно виконана з врахуванням потреб в максимальному енергозбереженні і в той же час дотримання європейських норм освітленості для житлових будинків.

Для роботи експлуатаційних організацій, на об’єкті виконані зручні структуровані кабельні системи, які легко керуються єдиною системою управління та мають довгий термін експлуатації. 

Схема електроживлення об’єкту відповідає першій та другій категорії надійності та виконана з дотриманням сучасних норм та стандартів. В довгостроковій перспективі,спроектована система мінімізує ризики будь-яких неприємних ситуацій з відсутністю постачання електричної енергії в житловому комплексі. Високоякісний монтаж сертифікованого європейського обладнання дає високий відсоток безперебійного та стабільного електропостачання для «L-Квартал».

Advansys гарантує – стороннім особам потрапити на територію L-Квартал буде дуже важко. Запрошуємо Вас відвідати комплекс, щоб на власні очі переконатись в якості виконаних нами інженерних систем.

  • 09.12

    2014

    Новые исследования показывают, что энергетическая система на основе полностью возобновляемых видов энергии будут экономически жизнеспособными в будущем.

  • 12.08

    2014

    Технология производства дисплеев не стоит на месте. Каждый год данная сфера преподносит новые открытия и новинки, которы еще совсем недавно были из области научной фантастики. Еще вчера о гибких мониторах можно было только мечтать, а сегодня – это уже реальная продукция, запускаемая в массовое производство

Все новости