ru

Круглий стіл з енергоефективності : успішні кейси

Круглий стіл з енергоефективності : успішні кейси

21.04

2017

Круглий стіл з енергоефективності : успішні кейси


Кожного дня ми проводимо понад 90 відсотків нашого часу в житлових чи комерційних будівлях, працюючи, відпочиваючи, займаючись спортом чи покупками. Енергія, яка використовується для забезпечення нормального функціонування цих будівель в значній мірі залежить від якості інженерно-технічних рішень, які безпосередньо впливають на енергоспоживання нерухомості. Саме тому девелопери та забудовники України вже давно задумуються та починають реалізовувати сучасні енергоефективні технології для своїх об’єктів.
 
Вчора в IQ Business Center  в рамках Круглого столу з енергоефективності у нерухомості від Ukrainian Real Estate Club учасники заходу обговорили успішні кейси вже впроваджених енергоефективних концепцій для нерухомості на території України.

 

Комерційний директор нашої компанії Advansys Олександр Зміхновський розповів про наш проект модернізації інженерної інфраструктури інноваційного центру спорту «Ліко», завдяки якій на об’єкті досягнуто високого рівня енергоефективності та енергозбереження напередодні проведення Чемпіонату Європи зі стрибків у воду в червні 2017 року.Сподіваємось ,що інтерес до практики впровадження енергоефективності лише зростатиме, та сприятиме енергетичній незалежності та безпеці України. 

  • 08.10

    2014

    Израильский стартап, основанный в городе Ришон ле-Ционе, создал портативное устройство, которое может в буквальном смысле производить питьевую воду из воздуха.

  • 17.09

    2014

    По данным всемирной организации здравоохранения, к 2050 году мировые города будут включать дополнительные 2,4 млрд человек. В связи с этим все большее число архитекторов думают о том, что жители могли бы жить в деревянных небоскробах.

Все новости