ru

Центр спорту "Ліко" - максимальний рівень енергоефективності

Центр спорту

18.04

2017

Центр спорту "Ліко" - максимальний рівень енергоефективності

 

Ще у вересні 2013 року компанія «Ліко-Холдінг» повністю ввела в експлуатацію сучасний спортивний комплекс «Ліко», який сьогодні є базою національної збірної команди зі стрибків у воду, розміщує Державний центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, дитячо-юнацьку спортивну школу «Тріумф», фітнес-центр SportLife та інші спортивно-розважальні комплекси.

Центр Спорту «Ліко» є сучасною спортивною ареною, яка може задовільнити найвибагливішого відвідувача. Окрім багатофункціональних тренажерних залів, банного комплексу та об’єктів іншої необхідної інфраструктури, на базі спорт-центру кияни та гості міста можуть відвідувати і курси з дайвінгу. Крім того, комплекс пропонує вишукані способи активного дозвілля: тут діють закриті корти для сквошу.


З моменту відкриття у Центрі Спорту «Ліко» регулярно проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України зі стрибків у воду, національні та міжнародні змагання. В 2013 році на базі  Центрі Спорту «Ліко» відбулися зйомки телевізійного шоу «Вишка».


Важливою перевагою екологічної безпеки Центру Спорту «Ліко» є якість води. Відповідність всім сучасним нормам та стандартам та постійний контроль забезпечується багатоступеневою системою фільтрації.
Нагадуємо, що вже в червні 2017 на базі Центру Спорту «Ліко» буде проведений Чемпіонат Європи зі стрибків у воду. 

Advansys підвищив енергоефективність Центру Спорту "Ліко"

Наша компанія Advansys завершує роботи по виведенню об’єкта на максимальний рівень енергоефективності. В результаті проведеного енергоаудиту, спеціалісти Advansys сформували основні напрямки для оптимізації роботи інженерних систем та наявний потенціал для підвищення енергоефективності на об’єкті. На сьогодні завершені монтажні та пуско-налагоджувальні роботи основних інженерно-технологічних рішень, які вже зараз дають значний рівень енергозбереження об'єкту. Наразі відбуваються планові роботи для досягнення максимальної енергоефективності.

  • 06.07

    2014

    Каждый сотрудник рано или поздно задает себе вопрос, в чем состоит секрет успеха. Почему одна команда успешна, а другая ищет пути выживания. Почему одна компания является лидером в своей отрасли, а другая – аутсайдером? Конечно, четкой формулы успешности не сущствует, но должны быть главные аспекты, непосредственно влияющие на развитие компании. Именно, исследованием этого вопроса и занялись сотрудники компании...

  • 31.03

    2015

    Итальянский архитектор Жианкарло Зема представил плавающий экологический, питающийся солнечной энергией дом с названием WaterNest 100. Дом вмещает 100 кв.м. пространства округлой формы и визуально напоминает кокон.

Все новости