ru

Advansys та Планета-Кіно - історія співробітництва

Advansys та Планета-Кіно - історія співробітництва

17.10

2016

Advansys та Планета-Кіно - історія співробітництва

В 2016 році компанія Advansys завершила роботи на черговому об’єкті мережі кінотеатрів «Планета-Кіно». На сьогоднішній день багаторічне співробітництво з рядом виконаних проектів переросли в стратегічне партнерство. Ми пишаємось можливістю співпраці та бажаємо компанії «Планета-Кіно» розвитку, процвітання і вдячних клієнтів на довгі роки.

 

 

Планета Кіно — ексклюзивний представник технологій IMAX і 4DX в Україні. Перший кінотеатр мережі відкрили у Києві 2008 року. Сьогодні мережа «Планета-Кіно» по всій Україні налічує 7 кінотеатрів, разом в яких розміщується 49 екранів.

Наша компанія за останні кілька років взяла участь в будівництві цілого ряду кінотеатрів «Планета-Кіно» в різних містах України. Це кінотеатри в містах: Київ, Суми, Ялта, Львів та Одеса. 

Перший кінотеатр за технологією IMAX в Україні відкрився 20 вересня 2008 року у місті Києві. У червні 2016 року в ТРЦ "Блокбастер" відбулося відкриття кінотеатру «Планета-Кіно» з оновленим залом IMAX, кінозалом 4DX, 8 залами з технологією CINETECH+ та 3 зали-кіноресторани RE'LUX. У поточному році нами виконано монтаж структурованої кабельної системи, системи мультимедіа (система озвучування і система відеовідображення), а також комплекс систем безпеки (відеоспостереження, охоронна сигналізація, система контролю і управління доступом) .

 

Мережа кінотеатрів в місті Одеса представлена залами «Планета-Кіно» з IMAX, 4DX у торговельно-розважальному центрі "City Center", які були відкриті 29 травня 2014 року, а також комплексом у ТРЦ "City Center Котовський", відкритого 15 травня 2014 року (5 залів CINETECH+).Наша компанія Advansys приймала участь у реалізації даних об’єктів, виконавши роботи з проектування та монтажу структурованої кабельної системи, системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення.

 

У Львові кінотеатр «Планета-Кіно» відкрився 16 грудня 2010 року у торговельно-розважальному центрі "King Cross Leopolis". 25 вересня 2015 року мережа «Планета-Кіно» відкрила у Львові 2-ий кінотеатр у ТЦ "Forum Lviv" з 4DX залом і 5 залами з технологією СINETECH+.
Advansys працював над інсталяцією структурованої кабельної системи, системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення.

 

В Ялті кінотеатр «Планета-Кіно» з залом з технологією IMAX 3D відкрився 25 травня 2013 року у будівлі кінотеатру "Сатурн". Наша компанія займалась проектуванням і монтажем системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення, структурованої кабельної системи.

 

  • 15.10

    2014

    На стройке Dean 461 в центре Бруклина не слышно крика бригадира, нет ни визга пилы, ни стука молотка. Все, что слышно - это звук движения стрелы крана, опускающую один за другим блоки, визуально напоминающие трейлеры. На самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами. Но на самом деле - это строительство не трейлерного дома, это строительство дома с завершенными квартирами.

  • 31.03

    2015

    Итальянский архитектор Жианкарло Зема представил плавающий экологический, питающийся солнечной энергией дом с названием WaterNest 100. Дом вмещает 100 кв.м. пространства округлой формы и визуально напоминает кокон.

Все новости