ru

Сонячні електростанції від Advansys – офіційного дилера Рентехно!

Сонячні електростанції від Advansys – офіційного дилера Рентехно!

27.07

2017

Сонячні електростанції від Advansys – офіційного дилера Рентехно!

Сонячна енергетика є однією з найбільш перспективних галузей світової енергетики в світі. Завдяки дії «зеленого» тарифу громадяни України мають можливість використовувати сонячні електростанції як для досягнення певної незалежності від зовнішніх електричних мереж, так і для примножування власного капіталу.

 

 

Компанія Advansys підтримує світові енергоефективні тренди, і в свою чергу в 2014 році організувала департамент альтернативної енергетики, який успішно реалізовує проекти будівництва приватних та комерційних сонячних електростанцій.

Так, за час існування напрямку альтернативної енергетики, було введено в експлуатацію більше 50 сонячних електростанцій. В компетенцію фахівців альтернативної енергетики компанії входить не тільки впровадження та запуск сонячних електростанцій. Компанія надає послуги по супроводженню Замовника на всіх стадіях реалізації проекту, починаючи від підготовки концепції і закінчуючи оформленням документів та підписанням договорів на “Зелений тариф” при варіанті мережевої сонячної електростанції.

Накопичений досвід та ресурсний потенціал компанії Advansys дали можливість вийти на новий рівень розвитку та заручитись підтримкою однієї з найпотужніших компаній галузі – компанії Рентехно.

 


В 2017 році  Advansys стала офіційним дилером групи компанії Рентехно в центральному регіоні України

«Рентехно» спеціалізується на проектуванні та впровадженні інженерних рішень з використанням відновлювальних джерел енергії для великих промислових сонячних електростанцій, а також являються офіційними дилерами лінійки одних з найпопулярніших брендів комплектуючих для сонячних електростанцій.
 Партнерство з ГК «Рентехно» гарантує клієнтам Advansys  легальні та відкриті поставки обладнання та комплектуючих для будівництва якісних сонячних електростанцій. Замовники Advansys завжди отримують офіційну гарантію, сервісне обслуговування, та післягарантійну підтримку. 

Філософія компанії Advansys - надавати послуги, які приносять максимальну вигоду клієнту. Адже інвестиції, вкладені в відновлювану енергетику приносять прибуток на довгостроковому етапі експлуатації.

Фахівці Advansys завжди готові надати кваліфіковану консультацію!

+38(067)467-99-84,

‎+38(044)223-10-19

manager@advansys.com.ua

  • 01.10

    2014

    Люди давно строят искусственные плотины, чтобы заставить реки крутить турбины и вырабатывать энергию. Британский проект предусматривает строительство плотины, которая перекроет не русло реки, а морскую лагуну, что заставит вырабатывать электричество приливные волны.

  • 24.06

    2016

    Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции. Хорошее качество воздуха и благоприятный микроклимат оказывает непосредственное влияние на...

Все новости