ru

7 кроків до енергоефективності Вашого будинку

7 кроків до енергоефективності Вашого будинку

05.07

2017

7 кроків до енергоефективності Вашого будинку

Крім того, що наша компанія Advansys спеціалізується на будівництві інженерних систем для комерційних та промислових об’єктів, ми маємо окремий департамент будівництва енергоефективних мереж для приватних будинків та котеджів площею 400 - 3000кв.м.

 


Останнім часом нам постійно надходять запити на впровадження систем опалення, вентиляції та кондиціонування для приватних будинків наших клієнтів та партнерів. Дійсно, як правильно підібрати інженерні рішення, які дозволять економити та звести до мінімуму витрати на утримання будинку?
Існують як типові, так і нестандартні рішення. Кожне з яких в більшій чи меншій мірі підходять до конкретно взятого об'єкту.Для вас ми зібрали основні поради по застосуванню основних типових рішень по підвищенню енергоефективності будинку.

 

Цілком слушно, що будь-яке інженерне рішення на об’єкті працюватиме максимально ефективно лише за умови попереднього закладення в проект. Саме тому, потрібно ще на етапі проектування  затвердити концепцію, яка в майбутньому буде допомагати у досягненні максимального енергозбереження. Високі показники енергозбереження досягаються за допомогою використання ефективного обладнання по виробництву холоду та тепла (бажано врахувати перерозподіл тепла та холоду між системами), акумулювання сонячного світла взимку, відмінному утепленні, системі припливно - витяжної вентиляції з рекуперацією, усуненню мостиків холоду, і т. д.

 

 

Завдяки роботі «зеленого тарифу» встановлення мережевої електростанції  перетворить Ваш будинок з пасиву в актив, та приноситиме щомісячний додатковий дохід. В середньому термін окупності для станції 10 кВт становить 6 років, при цьому строк «життя» проекту становить 30 років.

 

Більшість домовласників почувши про ефективність та переваги застосування теплових насосів одразу починають лякатися, побоюючись буріння свердловин. Досить високу ефективність також мають теплові насоси типу «повітря-вода» (зовнішній блок встановлюється на фасаді будинку). Подібні рішення повністю заміщують потреби в опаленні та гарячому водопостачанні, та дають вам найцінніше – незалежність та автономність. Окупність використання теплових насосів у порівнянні з використанням стандартного обладнання по виробництву тепла та холоду складає до 2-4 років.

 

Реалії сьогоднішнього життя змушують домовласників відходити від традиційних газових котелень та прораховувати альтернативні варіанти джерела тепла в будинку. Популярним є впровадження твердотопів, де основними перевагами такого рішення є доступність та дешевизна палива. Не варто обмежуватись звичайними дровами. Сьогодні на ринку присутні твердопаливні котли на вугіллі, пелетах, гранулах, торф’яних брикетах; є різноманітні варіанти в залежності від часу автономної роботи: піролізні котли, котли тривалого горіння,  традиційні ,тощо. Ідеальним рішенням з точки зору енергоефективності можна вважати конденсаційні газові котли. Принцип роботи конденсаційних котлів полягає у корисному використанні пари від кінцевих продуктів згоряння. Насамперед, конденсаційний газовий котел це надвисокий коефіцієнт корисної дії, а тому застосування такої технології дозволяє економити до 20% газу, значно знижуючи термін окупності капітальних інвестицій. В будь-якому випадку ми рекомендуємо розглянути  усі можливі варіанти, і відповідно до потреб та обставин приймати рішення.

 

Сучасна система автоматизації та диспетчеризації поєднує в собі контроль над побутовими електроприладами, зовнішнім та внутрішнім освітленнями, системою опалення та кондиціонування, протипожежними та охоронними системами. Стандартний набір  системи автоматизації для приватного будинку включає датчики присутності та освітленості, датчик CO, який регулює роботу вентиляційної системи, програмний контролер для системи теплої підлоги,
Щомісячний ефект від інсталяції та правильного налаштування системи автоматизації може складати до 40% економії  грошових ресурсів. 

 

Встановлення сонцезахисних систем на огороджувальні конструкції суттєво зменшує кількість енергії, яка використовується на кондиціонування в літню пору року, та зберігати до 5% теплової енергії взимку. Не варто забувати, що ефективні сонцезахисні системи регулюють світловий потік, кути розсіювання світла, що безпосередньо впливає на самопочуття та настрій для мешканців будинку.

 

 

Як правило, сонячні колектори використовуються на побутовий нагрів води чи заміщення потреб для басейну, рідше - для підтримки системи опалення. Поки що ,геліосистеми є скоріше іміджевим рішенням. Термін окупності для такого обладнання складає близько 15 років. Проте варто розуміти, що така інвестиція дає вам незалежність від зовнішніх комунікацій тепломережі в літню пору та продовжує термін служби для основної системи опалення.

Наші співробітники гарантують спорудження надійних та безпечних систем, адже компанія має понад 10 років досвіду будівництва та модернізації інженерних систем для котеджів, приватних будинків та садиб. www.advansys.ua

  • 03.09

    2014

    Рынок солнечной энергетики Рынок инсталляций солнечных электростанций в Украине Старт активному развитию внутреннего рынка инсталляций СЭС был дан в конце 2008 года с принятием в Украине на законодательном уровне «зеленых» тарифов.

  • 06.10

    2014

    Что вы знаете о технологии транспортировки в будущем? Когда люди думают о поездах в прошлом веке они вспоминают поезд, который использовал уголь для генерации энергии пара. Такого рода поезда, использующие большие объемы угля, приводил к истощению залежи ископаемого топлива.

Все новости